Kod: 35 01 2839
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z nakrętką |
| Długość [mm]: | 220,6 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M16 x 1,5 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 19,3 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 64,3 mm |
| Rozmiar klucza: | 36 |
| Kolor: | szary |
| Materiał: | STAL |
| Powierzchnia: | fosforanowany |
| Strona zabudowy: | oś przednia po obydwu stronach |