Kod: 35 01 2840
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość [mm]: | 245 mm |
| Grubość [mm]: | 40 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M15 x 1,5 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M14 x 1,5 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 48 mm |
| Rozmiar klucza: | 14 |
| Rozmiar klucza: | 22 |
| Strona zabudowy: | oś przednia po obydwu stronach |