Kod: 35 01 2841
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z nakrętką |
| Długość [mm]: | 312 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M14 x 1,5 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M16 x 1,5 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 17 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 54 mm |
| Materiał: | STAL |
| Powierzchnia: | fosforanowany |
| Strona zabudowy: | oś przednia po obydwu stronach |