
Kod: 35 01 2921
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 5, wysyłka 24h
| Długość [mm]: | 225 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M14 x 1,5 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M16 x 1,5 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 55 mm |
| Rozmiar klucza: | 13 |
| Rozmiar klucza: | 22 |
| Rozmiar klucza: | 38 |
| Rodzaj gwintu: | z bieżnikiem prawostronnym |
| Strona zabudowy: | oś przednia po obydwu stronach |