
Kod: 35 03 722
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Wysokość [mm]: | 185 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 20 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 27 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 38 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 45 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 33 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 26 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 10 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 22 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 29 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 40 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 28 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 35 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 47 mm |
| Strona zabudowy: | oś przednia po obydwu stronach |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm]: | 8 mm |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm]: | 50 mm |
| średnica wewnętrzna 3 [mm]: | 20 mm |