Kod: 36 08 1978
Producent:
NTY

Wysyłka 24h
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła: | 25 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony mechanizmu różnicowego: | 21 |
| Długość [mm]: | 835 mm |
| Ilość zębów, obręcz ABS: | 48 |
| Pierścień ABS O [mm]: | 85 mm |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: | 53 mm |
| Średnica przegubu po stronie koła [mm]: | 75 mm |
| Średnica przegubu po stronie skrzyni biegów [mm]: | 67 mm |
| Wymiar gwintu: | M20x1,5 |
| Strona zabudowy: | tył |
| Strona zabudowy: | prawa / lewa |
| Rodzaj napędu: | 4X4 |