Kod: 36 08 2014
Producent:
NTY

Magazyn: 9, wysyłka 24h
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła: | 35 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony mechanizmu różnicowego: | 24 |
| Długość [mm]: | 530 mm |
| Ilość zębów, obręcz ABS: | 48 |
| Pierścień ABS O [mm]: | 97 mm |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: | 66,5 mm |
| Średnica przegubu po stronie koła [mm]: | 81 mm |
| Średnica przegubu po stronie skrzyni biegów [mm]: | 76 mm |
| Wymiar gwintu: | M16x1,5 |
| Strona zabudowy: | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj skrzyni biegów: | automatyczna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | 4MATIC |