Kod: 36 08 2139
Producent:
NTY

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | prawa / lewa |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła: | 27 |
| Długość [mm]: | 542 mm |
| Ilość zębów, obręcz ABS: | 48 |
| Pierścień ABS O [mm]: | 101 mm |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: | 60 mm |
| Średnica przegubu po stronie koła [mm]: | 98 mm |
| Średnica przegubu po stronie skrzyni biegów [mm]: | 108 mm |
| Wymiar gwintu: | M22X1,5 |
| otwór o śr [mm]: | 10,2 mm |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica otworu [mm]: | 94 mm |