
Kod: 36 08 2177
Producent:
LÖBRO
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła: | 27 |
| Długość [mm]: | 505 mm |
| Ilość zębów, obręcz ABS: | 48 |
| Pierścień ABS O [mm]: | 101 mm |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: | 72,5 mm |
| Średnica przegubu po stronie koła [mm]: | 101,5 mm |
| Średnica przegubu po stronie skrzyni biegów [mm]: | 122 mm |
| Wymiar gwintu: | M22X1,5 |
| otwór o śr [mm]: | 12,1 mm |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica otworu [mm]: | 104 mm |