
Kod: 36 08 2254
Producent:
SKF

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Długość [mm]: | 485 mm |
| otwór o śr [mm]: | 10,5 mm |
| Wymiar gwintu: | M16x1.5 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła: | 38 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: | 60 mm |
| Ilość zębów, obręcz ABS: | 48 |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica otworu [mm]: | 104 mm |
| Pierścień ABS O [mm]: | 83 mm |