
Kod: 36 08 2258
Producent:
LÖBRO
Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła: | 38 |
| Długość [mm]: | 510 mm |
| Ilość zębów, obręcz ABS: | 48 |
| Pierścień ABS O [mm]: | 83 mm |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: | 60 mm |
| Średnica przegubu po stronie koła [mm]: | 101,2 mm |
| Średnica przegubu po stronie skrzyni biegów [mm]: | 85,5 mm |
| Wymiar gwintu: | M16x1,5F |
| otwór o śr [mm]: | 10,21 mm |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica otworu [mm]: | 104 mm |