
Kod: 36 08 2294
Producent:
LÖBRO
Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła: | 38 |
| Ilość zębów, obręcz ABS: | 45 |
| Pierścień ABS O [mm]: | 81 mm |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: | 59,5 mm |
| Średnica przegubu po stronie koła [mm]: | 100 mm |
| Średnica przegubu po stronie skrzyni biegów [mm]: | 123 mm |
| Wymiar gwintu: | M16x1,5F |
| otwór o śr [mm]: | 10,5 mm |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica otworu [mm]: | 104 mm |