Kod: 36 08 2305
Producent:
NTY

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj skrzyni biegów: | manuala |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła: | 36 |
| Długość [mm]: | 537 mm |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: | 59,5 mm |
| Średnica przegubu po stronie koła [mm]: | 90 mm |
| Średnica przegubu po stronie skrzyni biegów [mm]: | 100 mm |
| Wymiar gwintu: | M16x1,5F |
| otwór o śr [mm]: | 8,2 mm |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica otworu [mm]: | 86 mm |