
Kod: 36 08 2332
Producent:
MAGNETI MARELLI

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła: | 27 |
| Długość [mm]: | 625 mm |
| Ilość zębów, obręcz ABS: | 48 |
| Pierścień ABS O [mm]: | 83 mm |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: | 64 mm |
| Średnica przegubu po stronie koła [mm]: | 86,3 mm |
| Średnica przegubu po stronie skrzyni biegów [mm]: | 95,5 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z pokrywą |
| Wymiar gwintu: | M24x1,5 |
| otwór o śr [mm]: | 8,2 mm |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica otworu [mm]: | 80 mm |