Kod: 36 08 2371
Producent:
NTY

Wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | prawa / lewa |
| Rodzaj skrzyni biegów: | manualna |
| Długość [mm]: | 468 mm |
| otwór o śr [mm]: | 10,5 mm |
| Wymiar gwintu: | M16x1.5 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła: | 42 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: | 76,5 mm |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica otworu [mm]: | 104 mm |
| Średnica przegubu po stronie koła [mm]: | 88 mm |
| Średnica przegubu po stronie skrzyni biegów [mm]: | 90 mm |