
Kod: 36 08 2439
Producent:
SKF

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Długość [mm]: | 667 mm |
| otwór o śr [mm]: | 8,5 mm |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła: | 27 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: | 69 mm |
| Ilość zębów, obręcz ABS: | 48 |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica otworu [mm]: | 80 mm |
| Pierścień ABS O [mm]: | 83 mm |
| Średnica przegubu po stronie koła [mm]: | 84 mm |
| Średnica przegubu po stronie skrzyni biegów [mm]: | 95,6 mm |