
Kod: 36 08 2504
Producent:
MAHLE KNECHT

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z pierścieniami tłokowymi |
| Strona zabudowy: | do 1 cylindra |
| Strona zabudowy: | do 2 cylindra |
| Wymiar standardowy [STD]: | 2030-2051 mm |
| Długość [mm]: | 69,8 mm |
| Wielkość kompresji [mm]: | 45,8 mm |
| Głębokość gniazda zaworowego 1 [mm]: | 1,15 mm |
| dla cylindra: | 1/2 |
| sworzeń o śr. [mm]: | 26 mm |
| długość trzpienia [mm]: | 66 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |