Kod: 32 16 887
Producent:
SWAG
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość [mm]: | 65 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 29 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M14 x 1,5 mm |
| Jakość/Klasa: | 12.9 |
| Kształt łba śruby / nakrętki: | zewnętrzny sześciokątny |
| Materiał: | STAL |
| Powierzchnia: | fosforanowany |
| Długość śruby pod główką [mm]: | 47 mm |
| Strona zabudowy: | od strony czołowej |