Kod: 48 99 2423
Producent:
TOPRAN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | z przodu |
| Strona zabudowy: | w środku i z tyłu |
| Rodzaj uszczelnienia: | Uszczelka stalowa |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 59,5 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 45,5 mm |
| Wysokość [mm]: | 13 mm |
| rura o śr. [mm]: | 45 mm |
| Materiał: | Pleciony z drutu |