
Kod: 48 99 2697
Producent:
FA1
Magazyn: 9, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 65 mm |
| Długość [mm]: | 110 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 265 mm |
| Łącznik rur: | elastyczny |
| specyfikacja: | Interlock |
| specyfikacja: | repair flex |
| Strona zabudowy: | z przodu |
| Układ wydechowy: | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Układ wydechowy: | dla katalizatora wstępnego |