Kod: 34 15 956
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Długość [mm]: | 82,5 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 12,2 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 72 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 82,5 mm |
| Kolor: | żółty |
| Materiał: | Guma / metal |
| Strona zabudowy: | tylna oś po obydwu stronach |
| Rodzaj mocowania: | podstawa gumowo-metalowa |