Kod: 34 15 959
Producent:
SASIC
Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | z tyłu |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj mocowania: | podstawa gumowo-metalowa |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 19 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 96 mm |
| Długość wewnętrzna [mm]: | 79 mm |
| Długość zewnętrzna [mm]: | 44 mm |
| DLA NUMERU OE: | 402935 |