Kod: 34 15 960
Producent:
SASIC
Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Strona zabudowy: | z tyłu |
| Rodzaj mocowania: | podstawa gumowo-metalowa |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 12 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 69 mm |
| Długość wewnętrzna [mm]: | 100 mm |
| Długość zewnętrzna [mm]: | 65 mm |
| DLA NUMERU OE: | 402538 |