Kod: 34 93 138
Producent:
NTY

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Parzyste numery artykułów: | 85 94 2013 |
| Grubość [mm]: | 58 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 18 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 58 mm |
| Strona zabudowy: | z tyłu |
| Strona zabudowy: | na dole |
| Strona zabudowy: | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj mocowania: | podstawa gumowo-metalowa |