Kod: 42 04 2466
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Długość [mm]: | 240 mm |
| Szerokość [mm]: | 245 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 96 mm |
| Wysokość [mm]: | 19,9 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 100 mm |
| Gwint wewnętrzny [mm]: | M6 x 1 mm |
| Materiał: | FPM (fluor-kauczuk)/ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z kołnierzem |
| Strona zabudowy: | oprawa skrzyni biegów |