Kod: 43 01 2655
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Długość [mm]: | 70 mm |
| Długość [mm]: | 34 mm |
| Szerokość [mm]: | 30,3 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 46,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 50 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M8 x 1,25 mm |
| Materiał: | Guma / metal |
| Rodzaj mocowania: | podstawa gumowo-metalowa |
| Oznaczenie koloru: | ZIELONY |